Rondleidingen

door de tentoonstelling Lokroep van de natuur
Individueel te boeken
Fri 23 May - Sat 6 Sep
23 May 25
-
6 Sep 25

Rondleiding Lokroep van de natuur

17 mei t/m 7 september 2025

Iedere dinsdag, vrijdag - en zaterdagochtend om 11.00 uur kunt u meedoen aan een rondleiding door het museum, waar de nadruk op de tentoonstelling ‘Lokroep van de natuur’ zal liggen. Onder begeleiding van een ervaren rondleider ontdekt u nieuwe verhalen en dwarsverbanden. Ook stimuleert samen kijken naar kunst de persoonlijke verbinding met een kunstwerk. 

Tijdens een rondleiding door Lokroep van de natuur reis je samen met een rondleider door de museumzalen en ontdek je de aantrekkingskracht van de natuur op Nederlandse kunstenaars die aan het einde van 19de eeuw hun blik op het landschap richten. De rondleider deelt kennis, maar gaat ook in gesprek volgens de VTS (Visual Thinking Strategy) methode. VTS prikkelt nieuwsgierigheid en levert verrassende perspectieven op die je niet snel vergeet.  

Kaartverkoop gaat via onze website, of via onze kassa op de dag zelf als er nog kaarten zijn. Deelname is € 8,95 per persoon. Duur van de rondleiding is ca. 60 minuten. 

  • Wanneer: Iedere dinsdag, vrijdag - en zaterdagochtend van 11.00 - 12.00 uur
  • Kosten: € 8,95 per persoon exclusief entreebewijs voor het museum.
  • U kunt een datum selecteren door op data te klikken. Maximaal 15 personen per rondleiding.
  • Het is ook mogelijk om met een gezelschap een rondleiding te reserveren, klik hier voor meer informatie. 

Reserveer hier een tijdslot.

Related themes